מונה נטו

לא פעם עולה השאלה, בקרב לא מעט אנשים, בין אם כאלה שמחזיקים מבנים פרטיים ובין אם כאלה שמחזיקים מבנים מסחריים ועסקיים, האם נכון להשתמש במערכת סולארית על חשבון מערכת חשמל רגילה.

הסיבה ששאלה זו עולה בשנים האחרונות ביתר שאת היא, שעם הזמן אנחנו יכולים לראות עלייה ברמת החשיפה של מערכות אלו, אנחנו יכולים לראות בתקשורת יותר ויותר התעסקות בכל מה שקשור לתחום של מערכות סולאריות, וכן מדינות שונות בעולם מנסות לעודד את הציבור לעבור ולהשתמש במערכות שכאלה על חשבון מערכות חשמל רגילות.

צריך לומר, הרבה יותר פשוט להשתמש במערכות חשמל רגילות, מעצם העובדה שהן קיימות, הן כבר מותקנות והתרגלו אליהן. כמו כן, מערכות חשמל רגילות, ברוב המקרים, עובדות כל הזמן. אז למה בכל זאת אנחנו יכולים לראות מעבר לשימוש במערכות חשמל סולאריות?

יש לכך כמה סיבות, ראשית, זה יותר זול, שנית, זה יותר נקי וידידותי לסביבה, שלוש, מאוד פשוט להתקין את הפאנלים הסולריים וארבע, כל מי שמתקין את הפאנלים יכול להרוויח מהם.

כיצד מרוויחים מהתקנת פאנלים סולאריים? ובכן כל מה שצריך לעשות זה להתקין מונה נטו. מדובר על מכשיר שמודד ובוחן את צריכת החשמל שמפיקים באמצעות הפאנלים, כך אנחנו יודעים כמה חשמל אנחנו מייצרים וכן כמה אנחנו צורכים במבנה עצמו. ההפרש שנוצר, הוא עודפי חשמל אותם אנחנו יכולים להעביר בחזרה אל רשת החשמל הארצית אליה אנחנו מחוברים.

כאן צריך להסביר, כל מבנה שמותקנת בו מערכת סולארית, מחובר גם לרשת החשמל הארצית וזה על מנת שיהיה ניתן להפעיל את החשמל במבנה בימים בהם אין שמש (תקופת החורף) וכן בשעות הלילה. כמו כן, ייתכן מאוד שהמערכות הסולאריות לא יצליחו להפיק כמות חשמל כל כך גדולה כפי שאנחנו שואפים על מנת שיהיה ניתן להשתמש במבנה, ועל כן נידרש לשימוש גם ברשת החשמל הארצית.

עם זאת, ייתכן מאוד שאנחנו נצליח לייצר יותר חשמל ממה שאנחנו נצרוך, ואז את עודפי החשמל נוכל להחזיר אל רשת החשמל הארצית, וסכום הכסף שאנחנו נצטרך לשלם עבור שימוש ברשת, יקוזז בחישוב של העלויות אל מול כמות החשמל שנעביר אל המערכת. כלומר, אנחנו נוכל להפחית באופן מסוים ואפילו משמעותי את התשלומים שנשלם על שימוש ברשת החשמל. הכל כמובן בתנאי שנגיע למצב בו אנחנו מייצרים עודפי חשמל וכן שאנחנו מתקינים מערכת של מונה נטו במבנה.

לסיום, אתם מוזמנים לפנות אלינו בשביל לקבל פרטים נוספים אודות המערכת. בסולאר גרין תוכלו ליהנות מכל המידע אודות מערכות סולאריות, פאנלים וכן אודות מערכות מונה נטו. כל מה שעליכם לעשות זה ליצור איתנו קשר בטלפון או במייל ואנחנו לענות לכם על כל שאלה ולספק לכם מידע מלא בנושא. פנו אלינו עוד היום.